PUBG Mobile güncellemeyle birlikte yeni harita getirdi

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, yeni bir güncelleme yayınladı. PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi ile yeni bir araç, Hakimiyet oyun modu, yeni Arena haritası oyuna eklendi. PUBG Mobile güncellemesi ile yeni harita gelmesi, güncellemenin en dikkat çekici yanı oldu. PUBG Mobile Arena haritası nasıl olacak?

 PUBG Mobile güncellemeyle birlikte yeni harita getirdi

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, yeni bir güncelleme yayınladı. PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi ile yeni bir araç, Hakimiyet oyun modu, yeni Arena haritası oyuna eklendi. PUBG Mobile güncellemesi ile yeni harita gelmesi, güncellemenin en dikkat çekici yanı oldu. PUBG Mobile Arena haritası nasıl olacak?

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi geldi

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi ile birlikte oyuna eklenenler arasında yeni Arena haritası bulunuyor. Bu harita içinde ‘Şehir’i barındıran yeni bir Hakimiyet modu da bulunuyor. Ayrıca Royale Pass’in 11. Sezonu ‘Yarın Operasyonu’ ve çok sayıda iyileştirme de sunuluyor.

Oyuncular güncellemenin yayınlamasıyla birlikte yeni Arena haritasında ‘Şehir’e gidip, mavi veya kırmızı takımdan birini seçerek 4’e 4 yarışacak ve kazanmak için üsleri ele geçirmeye çalışacaklar. Oyun başladıktan sonra rastgele bir üs aktif olacak. bu üs bir takım tarafından ele geçirildikten sonra bir sonraki üs aktif hale gelebilecek. Toplam 3 üsten ilk 2’sini kazanan takım, maçın galibi olacak. Oyuncular, arka sokak savaşlarında öne geçmek ve rakiplerini yenmek için Süper Silah Kasalarından yararlanacak.

Depo haritasının orijinal hali de bu güncellemeyle yenilendi ve Arena Eğitim haritasına dönüştürüldü. Bu yeni haritada oyuncular kendi mühimmatlarından kullanmak yerine yerden istedikleri silahı alıp pratik yapabilecek.

Ayrıca diğer yenilikler de şöyle:

Hafif Kar Aracı – Klasik modda sadece Vikendi haritasına gelen iki kişilik araç, Orijinal Kar Aracı’ndan daha hızlı.

Silah Dengeleme – Groza’nın Takım Arena modundaki tek atış hasarı 48’den 45’e düşürüldü

Sezon Özeti – Yeni sezon başladıktan sonra oyuncular, Sezon Özeti sayfasında önceki sezondaki istatistikleri ve öne çıkanları görüntüleyebilecekler.

Royale Pass İyileştirmeleri – Takım Arena ve Payload modunda daha fazla ödül sunan yeni çoklu seçenekli görevler eklendi. Görev rehberleri ve görüntüler de iyileştirildi.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0